Jak vyrábíme doutníky

Jak vyrábíme doutníky

Doutník Barlon je vyráběn pomocí české výrobní sestavy Škoda, která tabákovou náplň, tvořenou kvalitní řezanou tabákovou směsí s příměsí drobných částí tabákové listové plochy, obalí vázacím listem z rekonstituovaného tabáku a podélně spojí.

Při další výrobní operaci následuje obalení krycím listem z přírodního tabáku, jenž je spirálově ovinut kolem celé délky doutníku pomocí strojů od holandského výrobce SCM  B.V. Kampen.

Hotové doutníky jsou ručně baleny do jednotkového balení pro konečného spotřebitele, které je označené tabákovou nálepkou a určené k distribuci. 

Jednotkové balení pro konečného spotřebitele obsahuje sedm nebo čtyřicet kusů.

Doutníky Barlon 40 jsou navíc jednotlivě balené do ochranné folie pomocí výrobní linky LAMA od českého výrobce. Tyto doutníky jsou určeny pro kusový prodej.

Výroba doutníků - obalování

Fotogalerie

O nás

Společnost TAAR s.r.o. se sídlem ve Veselí nad Lužnicí vznikla již v roce 2002. Od roku 2005 se společnost vydala novým směrem, a to do odvětví tabákového průmyslu – zpracování tabáku a výroba tabákových výrobků. Z počátku jsme vyráběli cigarety a doutníky ve folii a tabák ke kouření.

V současné době vyrábíme pouze doutníky BARLON plněné řezaným tabákem. Tyto doutníky jsou dodávány v několika variantách dle použitého tabáku a v různých spotřebitelských baleních.

Kontakty

TAAR s.r.o.
Budějovická 11
391 81 Veselí nad Lužnicí

IČ: 26045435
DIČ: CZ26045435

Spisová značka C 10926, vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích

Upozornění

Tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích, jejichž prodej podléhá omezení podle zákona č. 65/2017 Sb., o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek.

Prohlašuji, že jsem starší 18 let.